Düğün ilahi grubu fiyatları konusunda İstanbul’un en uygun koşullarda en kaliteli hizmetini veren firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. İslami düğünlerde en çok tercih edilen organizasyon konsepti için tanınmış ve alanında yetkin ilahi grupları ile çalışıyor, en çok sevilen ilahi ezgilerini seslendiriyoruz.

Semazen Ekibi Kiralama

İstanbul Düğün İlahi Grubu

Muhafazakar aileler için programın her ayrıntısını dinimizin esaslarına göre hazırlamaya özen gösteriyoruz. Programı yürüten ve sevilen ilahi eserleriyle dinleti sunan ilahi grubumuz, unutulmayacak bir düğün organizasyonu sunacaktır. Aileler ve konukların beğenebileceği bir içerikle organizasyonu planlayarak, düğünün güzel geçmesi için profesyonel ilahi grupları ile çalışıyoruz. Düğün tarihinden önce rezervasyon sırasında bünyemizde hizmet veren birbirinden değerli ilahi sanatçılarımız arasından tercihte bulunabilirsiniz. Müsaitlik durumuna bağlı olarak isteğiniz ön planda tutulacaktır.

Düğün İlahi Grubu Fiyatları
Düğün İlahi Grubu Fiyatları

Düğün İlahi Grubu Organizasyon Programlarımız

İslami düğün programlarımızda sesiyle ve duruşuyla günün anlam ve önemine uygun ilahi eserlerini seslendiren ilahi gruplarımızla gönle dokunur bir dinleti gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz herkesin yakından tanıdığı Abdurrahman Önül, Sedan Uçan, Hasan Dursun, Muzaffer Gürler, Dursun Ali Erzincanlı ve Hüseyin Duru gibi profesyonel anlamda ilahi seslendiren sanatçılardan oluşmaktadır. Tecrübeleriyle programın yürütülmesi konusunda herhangi bir aksaklıkla karşılaşmanız mümkün değildir. Memnuniyet garantili düğün ilahi grubu organizasyon programlarımız, davetin süresine göre belirlenmektedir.

Düğün İlahi Grubu Kiralama Fiyatları
Düğün İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

Düğün İlahi Grubu Program İçeriği

İlahi grubu organizasyon programları dinletiye geçmeden önce kısa bir Kur’an-ı Kerim tilaveti ve sunucunun düğün ile ilgili hadisler ve sünnetler ile anlatı gerçekleştirmesiyle başlar. Anlatılar arasında ilahi eserleri dile getirilir. Profesyonel saz ekiplerimiz ilahi grubumuza eşlik eder. Programın daha dolu geçmesi adına düğün sahiplerine semazen grubu kiralama, tasavvuf grubu kiralama gibi hizmetlerimizi de öneriyoruz. İslami düğünü en güzel haliyle yansıtan semazen grubumuz davetliler tarafından ilgiyle izlemektedir.

İlahi Grubu Ücretleri 850 TL’den Başlıyor
İlahi Grubu Ücretleri 1.500 TL’den Başlıyor

Düğün İlahi Grubu Kiralama Fiyatlarımız

Düğün organizasyonları aileler tarafından özenli bir şekilde hazırlansın ve en iyi şekilde sürdürülsün istenir. Firmamız sağladığı hizmeti memnuniyeti ön planda tutacak şekilde yürütmek adına gönlünüz rahat bir şekilde düğün ilahi grubu kiralamanız için önceden bilgi paylaşımı yapmaktadır. Ayrıca sizlere yakın zamanda hazırladığımız programlara dair videoları ve resimleri inceleme fırsatı veriyoruz. İlahi sanatçılarımızın yıllara meydan okuyan tecrübeleriyle şölen tadında bir düğün organizasyonu düzenlemek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tasavvuf İlahi Grubu İstanbul
Tasavvuf İlahi Grubu İstanbul

En Ekonomik İlahi Grubu Ücretleri 1.500 TL den Başlıyor.

Düğün ilahi grubu kiralama fiyatlarımız organizasyonun süresine ve kiralanmasını istediğiniz ekip sayısına bağlı olarak belirlenmektedir. Firmamız İslami düğün davetlerinin tüm sürecini yürütecek ekiplerle çalışmaktadır. Yalnızca ilahi grubu kiralayabileceğiniz gibi semazen grubu kiralama, tasavvuf grubu kiralama gibi gösteri ekiplerimizden de yararlanabilirsiniz. Geniş yelpazede verdiğimiz hizmetlerin planlanması tamamen sizin tercihlerinize ve bütçenize bağlı olarak yapılacaktır. Düğün ilahi grubu fiyatları konusunda bilgi almak için firmamızın iletişim numaralarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Düğün İlahi Grubu Kiralama
Düğün İlahi Grubu Kiralama

Düğün Organizasyonlarına Özel İlahi Grubu Dinletisi ve Semazen Grubu Gösterisi

İslami düğün organizasyonu söz konusu olduğunda seçenekler her ne kadar belirli ölçülerde olsa da sunumu yapılacak gösterinin zenginliği davetlilerin hoş vakit geçirmesini sağlayacaktır. Bu anlamda firmamız uzman ekiplerle çalışıyor ve tecrübeleriyle göz dolduran bir program sunuyor. Hassasiyetle planlanan organizasyon hem ailelerin hem de çiftin içine sinecek bir düğüne dönüşüyor. Profesyonel ilahi sanatçılarımız ve semazen grubumuzun referanslarını incelediğinizde doğru karar verdiğinizden emin olacaksınız.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama Firması
İstanbul İlahi Grubu Kiralama Firması

Düğün ilahi grubu kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için arayın. 0553 241 40 67

Call Now ButtonAra
×

Powered by WhatsApp Chat

×