Şiirlerin Üstadı Dursun Ali Erzincanlı En Güzel Şiirleri Organizasyonlarda Sizler İçin Seslendiriyor. Peygamber Aşığı Sanatçımız Okumuş Olduğu Şiirlerle Gönüllerimize Hoş Sedalar Bırakacak.

Dursun Ali Erzincanlı İletişim

İlahi sanatçısı Dursun Ali Erzincanlı ile iletişim kurmak ve organizasyonlarınıza hoş sohbetiyle, şiirleri ve ilahi eserleriyle konuk olması adına firmamıza ulaşabilirsiniz. Dursun Ali Erzincanlı iletişim bilgileri saklı tutulup, firmamızın menajerlik hizmeti aracılığıyla rezervasyon yapılmaktadır.

Belediye etkinlikleri, düğün, sünnet ve nişan organizasyonları, Mevlid-i Nebi kutlamaları başta olmak üzere İslami organizasyonlarda muhteşem sesi ve eserleriyle sahne alan Dursun Ali Erzincanlı, uzun süre unutulmayacak bir dinleti sunacaktır.  

Dursun Ali Erzincanlı Telefon Numarası
Dursun Ali Erzincanlı Telefon Numarası

Dursun Ali Erzincanlı Menajerlik Hizmeti

Firmamız Dursun Ali Erzincanlı menajerlik hizmeti ile sevenlerinin sanatçıya ulaşmasını sağlamaktadır. İlk ve orta eğitimini devam ettirirken 3 yıl Kur’an-ı Kerim ve din dersleri eğitimi alan Erzurumlu sanatçı, Erzurum İmam Hatip Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamıştır. 1992 yılında İstanbul’a üniversite eğitimini tamamlamak için ailesiyle birlikte geldikten sonra yaklaşık bir yıl Mesut Uçakan ile bir film şirketinde çalışmıştır.

Moral FM’de 10 yıl program sunan Dursun Ali Erzincanlı ardından Radyo 15’te görev almıştır. Kaleme aldığı şiirleri Hz. Muhammed’in hayatını konu almaktadır. Sesi ve şiirsel üslubuyla ele aldığı Hz. Muhammed’e atfettiği şiirleri dinleyenlerin kalbinde yer etmiştir. Hoş seda ile gönül pencerenizi aralayacak dinletisine organizasyonlarınızda yer vermek isterseniz Dursun Ali Erzincanlı menajerlik hizmetimize başvurabilirsiniz.

Dursun Ali Erzincanlı İletişim
Dursun Ali Erzincanlı İletişim

Dursun Ali Erzincanlı Konser

Dursun Ali Erzincanlı konser koordinatörlüğü kapsamında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Şiir yorumuyla tanınan Dursun Ali Erzincanlı duruşu, sohbeti, İslami bilgisi ve sesiyle halkın en sevdiği ilahi sanatçıları arasında yer almaktadır. Veysel Karani ve Halk Film ve Rabia televizyon filmlerinde de başrol oyuncusu olarak oynayan Dursun Ali Erzincanlı genellikle her yıl Ramazan ayında albüm çıkarmaktadır.

Belediye etkinlikleri, Ramazan etkinlikleri, özel gün ve gecelerde Dursun Ali Erzincanlı konser düzenleyerek sevenleriyle buluşmaktadır. Sizler de organizasyonlarınızda şiir yorumcusu ve ilahi sanatçısı Dursun Ali Erzincanlı’ya yer vermek isterseniz, firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Dursun Ali Erzincanlı Menajerlik
Dursun Ali Erzincanlı Menajerlik

Dursun Ali Erzincanlı ile Düğün Organizasyonları

Dursun Ali Erzincanlı düğün organizasyonunu İslami usullere göre yapmak isteyen aile ve çiftler için en sevilen eserlerini şiirsel yorumuyla seslendirmektedir. En Sevgiliye ve Kutlu Doğum ve Af Makamına olmak üzere toplamda 8 diziden oluşan şiir albümlerinde dinleyicilerine Peygamber Efendimizin mübarek hayatını anlatmıştır. Lezzetli anlatışı ve yorumuyla dinleyenlerin huzura büründüğü, gözlerinin dolduğu ve kalplerini yumuşattığı dinletisine düğün organizasyonlarında yer vermektedir.

Dursun Ali Erzincanlı Konser
Dursun Ali Erzincanlı Konser

Dursun Ali Erzincanlı Telefon Numarası

Dursun Ali Erzincanlı telefon numarası ile iletişime geçmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Konser organizasyonu, düğün organizasyonu, Ramazan etkinlikleri, Mevlid-i Nebi kutlamaları kapsamında hem bireysel etkinliklere hem de belediye etkinliklerine katılan Dursun Ali Erzincanlı menajerliğini yapan firmamız, davete katılım için sanatçı ile görüşerek adınıza randevu oluşturacaktır.

Dursun Ali Erzincanlı
Dursun Ali Erzincanlı

Dursun Ali Erzincanlı Menajerlik İletişim Arayınız. 0553 241 40 67

Dursun Ali Erzincanlı Belediye Konser Organizasyonu