En iyi ilahi grupları ücretleri için firmamızla hemen iletişime geçin. Türkiye’nin en tanınmış ilahi sanatçılarını organizasyonlarınızda görmek isterseniz, ekonomik fiyat politikasıyla hizmet veren firmamıza ulaşabilirsiniz.

Semazen İlahi Grubu
Semazen İlahi Grubu

İslami kaideleri kendilerine yol gösterici olarak alan ve yaşamlarını bu çizgide sürdüren aileler için en iyi ilahi grupları ile organizasyon hizmeti veriyoruz. Kur’an-ı Kerim kelamına ve Peygamberimizin sünnetlerine değinerek ilahi eserleri seslendiren ilahi sanatçılarımız, sema gösterileriyle semazenlerimiz ve tasavvuf müziği grubumuz ile İslami organizasyon, etkinlik ve davetlerin en iyi şekilde planlanıp yürütülmesi konusunda profesyonel destek sunuyoruz.

Düğün Semazen Ekibi Kiralama
Düğün Semazen Ekibi Kiralama

En İyi İlahi Grupları ile İslami Organizasyonlarda Hizmet Veriyoruz

İslam ve tasavvuf kültüründen izlerin yer aldığı, tema olarak Allah aşkı, Allah’a kavuşma isteği, İslam’ın yayılmasıyla ilgili mücadeleler ve Peygamberlere övgü içeren ilahiler; İslami organizasyonların programlarında öncelikli olarak yer verilen hizmetidir. Firmamız Dursun Ali Erzincanlı, Abdurrahman Önül, Hasan Dursun, Sedat Uçan, Hüseyin Duru ve Muzaffer Gürler gibi en iyi ilahi grupları ile İslami organizasyonlarınızda birbirinden kaliteli enstrüman sanatçılarımızla birlikte sahne almaktadır. Programlarınızda yer vermek isterseniz hemen firmamızla iletişime geçiniz ve etkinlik tarihinde müsaitlik durumlarını öğreniniz. Firmamızın telefon numaralarını aradığınızda 2022 Sezonu en iyi ilahi grupları ücretleri hakkında da bilgi alabileceksiniz.

Düğün İlahi Grubu Kiralama
Düğün İlahi Grubu Kiralama

En Uygun Fiyatlara Tüm Türkiye’ye İlahi Grupları Kiralama Servisi

İlahi gruplarımız ile Türkiye’nin her yerine kaliteli dini organizasyon hizmetlerini ulaştırıyoruz. Firmamız organizasyon firmaları arasında en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunarken, planlama ve organizasyon yürütme süreçlerinde kaliteyi elden bırakmıyor. İlahi sanatçılarımız gönüllere dokunacak en güzel seslerden oluşmaktadır. Sesiyle ve duyguları an ve an yaşarmış gibi hissettiren içtenlikleriyle kalıcı bir etkinlik sunuyor. Firmamızın uzun yıllardır verdiği İslami organizasyon hizmetleri sayesinde tecrübeli ilahi sanatçılarımız ve sayısız referansımızla memnun kalacağınız ve unutamayacağınız bir etkinlik için hazır olun.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama Firması
İstanbul İlahi Grubu Kiralama Firması

En İyi İlahi Grupları ile İslami Düğün, Kına ve Sünnet Organizasyonları

Hak yolunda çizgileriyle insanlara adeta örnek olan ilahi sanatçılarıyla İslami organizasyonlar düzenleyen firmamız, sadece sesleriyle değil aynı zamanda gönülleri ve sıcak programları ile herkesin kalbine işleyecek bir dinleti sunmaktadır. İstanbul ve Türkiye’nin tüm illerinde hizmet veriyoruz. Toplumun yüreğinde yer eden ilahi sanatçılarımız İslami düğün, kına ve sünnet gibi organizasyonlarda sahne almaktadır. Canlı program sırasında en sevilen eserleri seslendirirler.

Tasavvuf İlahi Grubu İstanbul
Tasavvuf İlahi Grubu İstanbul

İlahi Gruplarımız Kaç Kişiden Oluşur?

İlahi grubu kiralama enstrüman sanatçıları ve ilahi sanatçılarını içerisine alan bir hizmettir. Minimum 4 kişilik olan ilahi gruplarımız içerisinde 3 farklı enstrüman çalan müzisyen ve bir ilahi sanatçısı sahne almaktadır. Beş veya yedi kişilik enstrüman müzisyeni ile sunulan ilahi dinletisi ise en ideal olanıdır. Organizasyonun büyüklüğü, mekanın kapasitesi ve davetli sayısı göz önünde bulundurularak en uygun ilahi grubu sayısına karar vermek daha doğru olacaktır. En iyi ilahi grupları ücretlerimiz de ekip sayısına göre ve ulaşım yapılacak yere göre belirlenecektir. Detaylı bilgi almak ve programa özel bir fikir sahibi olmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Düğün İlahi Grubu Kiralama Fiyatları
Düğün İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

Düğün İlahi Grubu Hakkında Bize Çok Sorulan Sorular..

İlahi Grubu Kaç Kişiden Oluşuyor? Kaç Kişi Organizasyonlar İçin uygundur?
İlahi Grubu Kişi Başı Fiyatlarınız Kaç Paradır? İlahi Grubu Kiralama Fiyatlarınız Ne Kadar?
İlahi Ekibi Kiralama Servisiniz Nerede Ve hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?
İlahi Grubu Kaç Tane İlahi Okuyor ? Düğün Boyunca Programları Devam Ediyor Mu?
Tasavvuf Grubu Ne Demektir ?
Tasavvuf Grubu Organizasyonları Ne Kadar Sürmektedir? Uygun Olan Süre Ne Kadardır?
Düğün İlahi Grubu Türkiyenin Hangi Şehirleri Ve İllerinde Hizmet Veriyor?
İlahi Grubu Olarak Hangi Program Ve Organizasyonlara Katılıyosunuz?
Düğün İlahi Grubu Program Akışı Nasıl Oluyor?

Bu Sorular ve Benzeri Sorularınız Varsa Bizi Çekinmeden Arayıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. İletişim 0 553 241 40 67

Call Now ButtonAra
×

Powered by WhatsApp Chat

×