Asır İlahi Grubu

Asır ilahi grubu olarak uzun yıllardan beri verdiğimiz kusursuz hizmet kalitesi ve sayısız organizasyonda yer almamızla birlikte kazandığımız deneyim sayesinde İstanbul’da en çok tercih edilen organizasyon firmasıyız. Gerek kaliteli hizmet anlayışımız gerek en iyi ilah grubu ile verdiğimiz dinleti ve gerekse uygun fiyat garantisi ile hizmet olabileceğiniz firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak hemen rezervasyon yaptırabilir, merak ettikleriniz sorulara yanıt alabilirsiniz.

İslami organizasyonlarda Allah’ı sıkça zikredecek, Peygamber efendimizin güzel ahlakı ve sünnetlerinden bahsedecek programlara yer verilir. Gözleri, kulakları ve ruhu dinlendirecek bu programlarda ilahi grubu, tasavvuf grubu, semazen ekibi ve hoş sohbet hocalara yer verilmektedir. Firmamız Asır ilahi grubu kiralama hizmetini diğer gösteri ekipleriyle bir paket halinde hazırlayarak muhteşem bir program sunacaktır.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama Firması
İstanbul İlahi Grubu Kiralama Firması

Asır İlahi Grubu ile İslami Organizasyon Hizmetleri

İlahi grubumuz Türkiye’nin en iyi bilinen, sayısız konser vermiş, çok sayıda albümü ve ilahi eseri olan ilahi sanatçıları ve konservatuar mezunu müzisyenler ile programa çıkmaktadır. Grubumuz en az 3-4 kişi olacak şekilde sahne almaktadır. Ney, ud, bendir, keman, def, kanun, kudüm, klavye ve tambur gibi müzik aletleriyle verilen ilahi konseri için minimum gruplarda dilerseniz çalgı aletlerini siz belirleyebilir veya standart ve programa en uygun çalgı tercihini profesyonellere bırakabilirsiniz.

İslami Düğün Paket Programları

Enfes sesleri ve yorumlarıyla sahne alan Asır ilahi grubumuz standart olarak tasavvuf grubu müzisyenleri ile beraber çalışırlar. Programın ne kadar sürmesini istemenize bağlı olarak davetlileri tek bir dinleti ile sıkmamak adına paket içeriklerimizden yararlanarak daha dolu bir program ile organizasyonu daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Özellikle İslami düğün, İslami kına, İslami nişan ve nikah organizasyonları için tercih edilen paket programlarımızın içeriği şöyledir:

 • Kur’an-ı Kerim’den Asr-ı Şerif
 • Peygamberimizin sünnetlerinden ve Kur’an-ı Kerim kelamından kısa bir sohbet
 • İlahi grubu ve tasavvuf grubu dinletisi
 • Semazen ekibi gösterisi
 • Takı merasimi
 • Kapanış konuşması ve dualar

Genel paket içeriğine organizasyonun türüne göre ekstra hizmetler ekleyebiliyoruz. Konsept ayırt etmeksizin verdiğimiz hizmetler şunlardır:

 • Bayan ilahi grubu
 • Bayan tasavvuf grubu
 • Bayan semazen ekibi
 • Bay ve bayan kameraman
 • Sahne, ses ve ışık sistemi kurulumu
 • Kına organizasyonlarına özel Hint kınacısı
 • Çocuklar için palyaço gösterisi

Asır ilahi grubu dinleti ve gösteri hizmetlerimizden Ramazan etkinlikleri, iftar şenlikleri, sünnet düğünü, sünnet mevlidi, çocuk mevlidi, Mevlid-i Nebi kutlamaları ve daha pek çok İslami organizasyon için yararlanabilirsiniz.

Asır İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

Firmamız en uygun fiyat seçenekleriyle İslami organizasyonları şenlendirmektedir. Tercih edilen etkinlik hizmetlerine, kaç grup ile organizasyonu yürütmek istenmesine ve mekanın mesafesine bağlı olarak Semazen kiralama fiyatları değişecektir. Kaliteli bir gösteri ve dinleti için profesyonellerden destek almanız gerektiğini unutmayın. Firma olarak bu güne kadar verdiğimiz hizmetler ile sayısız referans sunuyor ve kusursuz bir programın planı, yürütmesi ve misafir ağırlaması sonrasında unutulmayacak bir organizasyona imza atıyoruz.