İlahi Sanatçısı Hasan Dursun Konser Düğün vb. Organizasyonlara Türkiye ve Avrupa’da Menajerlik hizmetini sağlamaktayız.

Hasan Dursun İletişim

Hasan Dursun iletişim bilgilerine erişmek ve İslami organizasyonlarda sevilen eserlerini icra etmesi adına menajerlik hizmetimizden yararlanmak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Hasan Dursun 13 yaşından itibaren tasavvufla tanışmış ve tasavvufa karşı olan ilgisi Abdullah Çetin Faruki Hoca Efendi’yle tanışmasında önemli rol oynamıştır. Üstadın yanında aldığı eğitim, ilim ve irfan terbiyesiyle bugünlerde hem ilahi sanatçısı hem de sohbetçi olarak sahne almaktadır.

Hasan Dursun İletişim Menajerlik
Hasan Dursun İletişim Menajerlik

Hasan Dursun Menajerlik

Hasan Dursun menajerlik hizmeti kapsamında konser, etkinlik, davet, özel organizasyonlarınızda yer verebileceğiniz profesyonel sanatçılarımızdandır. Çankırılı olan sanatçı 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiş ve ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. Hocasının yanında tasavvuf sohbetleri konusunda kendini geliştirmiştir. Gül Tanem, Hasret Kaldık Rasullullaha, Arzuhalim, Aşk Olsun, Ağlayan Nağmeler, Mekke Bakar Medine’ye ve Yaralı Gönlüm gibi toplamda 30 adet albümü bulunan sanatçının seslendirdiği ilahiler herkesin dilindedir. Adını gün geçtikçe duyurmayı başaran ilahi sanatçısının muhteşem eserleriyle vereceği dinleti için firmamızla iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hasan Dursun
Hasan Dursun

Hasan Dursun Konser

Sevilen eserleriyle kalbimizde yer edinen Hasan Dursun konser etkinlikleri ile her yaştan insanın beğeniyle dinlediği bir ilahi sanatçısıdır. Sohbetlerinde ailenin önemine vurgu yapan Hasan Dursun, aile yaşantısıyla da örnek bir kişiliktir. Evli ve 3 çocuk babası olan sanatçı eserlerinde aile kavramına sıklıkla yer vermektedir. Tasavvuf müziği ve ilahileriyle hayran kitlesi her geçen gün artan sanatçı belediye ve özel kurumların konser etkinliklerinde sahne almıştır.

Hasan Dursun İletişim
Hasan Dursun İletişim

Hasan Dursun Düğün Organizasyonu

Hasan Dursun düğün organizasyonu başta olmak üzere çeşitli etkinlik ve konserlerde ilahi eserlerini seslendirmiştir. Sohbetlerinde ailenin önemini vurgulayan konulardan seçtiğinden bahsetmiştik. Üzerine düştüğü konular üzerinden ele alındığında sanatçının düğün organizasyonlarında en etkili programı sunacak bilgi ve donanıma sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Anlatış tarzı ve ses tonuyla dinleyicileri tarafından sevilen ve örnek alınan Hasan Dursun düğün organizasyonu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hasan Dursun Konser İletişim
Hasan Dursun Konser İletişim

Hasan Dursun Telefon Numarası

Kerbelada ve Hasretinden isimli ilahileriyle tanınan Hasan Dursun, anonim tarzda ilahiler seslendirmektedir. Güzel ahlaka, iyiye ve doğruya yönlendiren eserleri sayesinde halkın sevilen ilahi sanatçıları arasında yer almayı başarmıştır. Hasan Dursun telefon numarası üzerinden firmamızla irtibata geçebilir, en sevilen eserleriyle organizasyonunuzda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Hasan Dursun Menajerlik İletişim
Hasan Dursun Menajerlik İletişim

İlahi Sanatçısı Hasan Dursun Konser,Düğün Organizasyonu için Arayınız. 0553 241 40 67