İlahi ekibi kiralama hizmetimizi İstanbul ve çevre illerde uygun fiyatlarla sunuyoruz. İslami organizasyonlarda semazen ekibi ve tasavvuf grubu ile gösteriler hazırlıyoruz. Geniş ilahi repertuarıyla profesyonel ilahi sanatçılarımızın seslendirdiği bir program için menajerliğini yaptığımız sanatçıları tercih edebilirsiniz.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama
İstanbul İlahi Grubu Kiralama

İstanbul’da İlahi Ekibi Kiralama 1.500 TL den Başlayan Fiyatlarla..

İslami düğün, dini nişan, dini sünnet töreni, dini kına gecesi, çocuk mevlidi, dini açılış etkinliği, Mevlid-i Nebi kutlamaları, Ramazan etkinlikleri, iftar programları ve anma törenleri gibi organizasyonlarda profesyonel ilahi ekibimiz ile yer alıyoruz. İlahi ekibi kiralama fiyatlarımız programın içeriğine bağlı olarak değişecektir. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızı kullanarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

İlahi Semazen Grubu Fiyatları
İlahi Semazen Grubu Fiyatları

İlahi Ekibi Kiralama Hizmetimizden Hangi İllerden Yararlanabilirsiniz?

Firmamız İstanbul merkezli olup hem İstanbul hem de tüm Türkiye’ye ilahi ekibi kiralama organizasyon hizmeti sunmaktadır. Özellikle menajerliğini yaptığımız sanatçılarımız tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı ilahi sanatçılarıdır. Hem sesleri hem de gönülleriyle muhteşem ilahi eserlerini seslendiren sanatçılarımız, organizasyonu davetlilerinizin büyük bir ilgiyle dinlediği bir programa dönüştürüyor. Gerek sohbetleri gerekse dini anlatılarıyla en güzel İslami eserlere ve konulara değiniyorlar. Hangi ilde olursanız olun firmamızdan ilahi ekibi kiralama hizmeti hakkında bilgi almadan organizasyona karar vermeyin.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama Firması
İstanbul İlahi Grubu Kiralama Firması

En Uygun Fiyatlara Profesyonel İlahi Grubu Kiralama

İlahi sanatçısı ve tasavvuf grubu ile İslami organizasyonun konseptine göre özel program hazırlıyoruz. Dini düğün, nişan ve kına gibi etkinlikler geniş kapsamlı hizmetleri içermektedir. Organizasyonun baştan sona yürütülmesi ve aynı zamanda takı merasimi, kına yakma seremonisi gibi süreçlerin doğru planlanması gerekir. Sünnet düğünü için çocukları eğlendirecek organizasyon hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Ramazan etkinliklerindeyse program baştan sona ilahi eserleri ve kısaslarla sürdürülebilir veya semazen gösterisi ile program genişletilebilir.

Semazen Ekibi Kiralama
Semazen Ekibi Kiralama

Düğün İçin İlahi Ekibi Kiralama Servisi

Her organizasyonun içeriği birbirinden farklı şekilde yürütülecek şekilde planlanır. Bu nedenle firmamızdan ilahi grubu kiralama konusunda sunulan hizmetlere göre değerlendirme yapılacaktır. Programları paket halinde hazırlayarak eksiksiz bir organizasyon çalışması talep edebilirsiniz. En uygun fiyatlara profesyonel ilahi grubu kiralama ve detaylı  bilgi almak için firmamızla iletişime geçiniz.

Düğün İlahi Grubu Semazen
Düğün İlahi Grubu Semazen

En Sevilen İlahi Eserlerinin Yer Aldığı İslami Organizasyon Hizmetleri

Gösterişli bir program hazırlamak ve muhafazakar inanışın çizgisinden çıkmadan sunum yapmak istiyorsanız, firmamız hem göze hitap eden hem de gönülleri fetheden bir program hazırlamaktadır. İlahi sanatçılarımızın sesleri, güzel ahlakları ve seslendirdiği ilahi eserleriyle halkın gönlünde taht kurmuş kişilerdir. En sevilen ilahi eserleri seslendirirken gecenin anlam ve önemine bağlı olarak program yürütülür. Firmamız ilahi ekibi kiralama konusunda İstanbul ve çevre illerde sayısız hizmet sunmuştur ve halen hizmetlerine devam etmektedir.

İlahi Grubu Fiyatları
İlahi Grubu Fiyatları

Tasavvuf Grubu Kiralama Fiyatı – İstanbul

Konuklarınıza unutamayacakları gerçek anlamda İslami organizasyon çalışmaları yürüten ilahi sanatçıları, tasavvuf ekibi ve semazen ekibi ile bir dinleti sunmak isterseniz firmamız İstanbul’da profesyonel destek alabileceğiniz sayılı profesyonellerle çalışmalar yürütmektedir. Profesyonellik ve tecrübenin bir programa kattığı en iyi gösteri sunumları için firmamızı arayabilirsiniz.

İlahi Grubu Kiralama İstanbul
İlahi Grubu Kiralama İstanbul

İlahi Ekibi Hakkında Bize Çok Sorulan Sorular..

İlahi Ekibi Kaç Kişiden Oluşuyor? Kaç Kişi Organizasyonlar İçin uygundur?
İlahi Ekibi Kişi Başı Fiyatlarınız Kaç Paradır? İlahi grubu Kiralama Fiyatlarınız Ne Kadar?
İlahi Ekibi Kiralama Servisiniz Nerede Ve hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?
İlahi Ekibi Kaç Tane İlahi Okuyor ? Düğün Boyunca Programları Devam Ediyor Mu?
Tasavvuf Ekibi Ne Demektir ?
Tasavvuf Ekibi Organizasyonları Ne Kadar Sürmektedir? Uygun Olan Süre Ne Kadardır?
Düğün İlahi Ekibi Türkiyenin Hangi Şehirleri Ve İllerinde Hizmet Veriyor?
İlahi Ekibi Olarak Hangi Program Ve Organizasyonlara Katılıyosunuz?
Düğün İlahi Ekibi Program Akışı Nasıl Oluyor?

Bu Sorular ve Benzeri Sorularınız Varsa Bizi Çekinmeden Arayıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. İletişim 0 553 241 40 67

Call Now ButtonAra
×

Powered by WhatsApp Chat

×