1.500 TL den Başlayan Fiyatlarla Profesyonel İlahi Grubu Hizmeti.

İlahi grubu kiralama söz konusu olduğunda programı sürdürecek yetenek ve tecrübeye sahip ilahi sanatçısı ile çalışmak organizasyonun istenilen lezzeti tattırmasını adına önemlidir. Firmamız bünyesinde menajerliğini yaptığımız ilahi sanatçılarımız halkın sevdiği, yakından tanıdığı ve takip ettiği kişilerdir. Yaşantılarıyla ve gönülden sesleriyle yürüttükleri program ile uzun süre unutulmayacak bir düğün organizasyonu, sünnet merasimi, kına gecesi ve bebek mevlidi düzenliyoruz.

İlahi Grubu Fiyatları
İlahi Grubu Fiyatları

İstanbul’da Uygun Fiyatlara Profesyonel İlahi Grubu Kiralama

İstanbul ve çevre illerde ilahi grubu ihtiyacı olduğunda profesyonel anlamda dinleti sunan ekip arkadaşları ile hizmet veriyoruz. Müzisyen ekibimiz konservatuar mezunudur. İlahi sanatçılarımız Dursun Ali Erzincanlı, Sedat Uçan, Abdurrahman Önül, Hüseyin Duru, Muzaffer Gürler ve Hasan Dursun gibi önemli isimlerdir. Programlarınızda profesyonel ilahi ekibimize yer vererek davetlilerinizi şaşırtabilir, ilgiyle izleyecekleri bir organizasyon sunabilirsiniz. Tecrübeleri, davranışları, tavırları, hoş sesleri ve İslam insanı karakterleriyle birbirinden değerli sanatçılarımız hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama
İstanbul İlahi Grubu Kiralama

Ramazan Etkinliklerinde İlahi Grubu Kiralama Hizmetleri

Firmamız Ramazan ayı boyunca belediye etkinlikleri, iftar programları için ilahi grubu kiralama hizmeti vermektedir. Tasavvuf grubu eşliğinde sunulan programa tanınmış ilahi sanatçıları ile katılıyoruz. Günlük, haftalık ve aylık olarak program sunabilir, her gün farklı bir konseptte davetlilerinizi ağırlayabiliriz. Saflığın ve huzurun simgesi olan semazenler ile Hakk’a yakınlaştıran bir gösteri için firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Haftalık ve aylık programlarda kampanyalı ücretler ile hizmet almak için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları
Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları

Düğün Organizasyonlarında İlahi Grubu Kiralama Hizmetleri

İslami düğün programlarımızı haramdan uzak, Hakk’a yakın etkinlikler ile donatılarak dünya evine girecek olan çiftler ve aileleri için en makul şekilde gösteri sunuyoruz. Allah aşkını ve Peygamber sevgisini konu alan ilahiler ve gösteriler ile İslami usuller dikkate alınarak bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz profesyonel anlamda hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemizde daha önce düzenlediğimiz programları konu alan videoları ve resimleri inceleyerek organizasyon süreci hakkında daha aydınlatıcı bilgiye ulaşmanız mümkün.

Semazen Ekibi Kiralama
Semazen Ekibi Kiralama

Sünnet Merasiminde İlahi grubu Kiralama Hizmetleri

Çocuğunuz için sünnet merasimini İslami usullere göre düzenlemek isterseniz firmamız sünnet mevlidi kapsamında Kur’an-ı Kerim tilaveti, semazen ekibi gösterisi, tasavvuf grubu ve ilahi grubu ile muazzam bir program hazırlamaktadır. Yalnızca semazen ekibi ve tasavvuf grubu kiralama ya da her şey dahil sünnet merasimi şeklinde program düzenlenebilmektedir. Sünnet merasimi için sünnet tahtı kiralama, Mehter takımı kiralama, balo süsleme gibi hizmet seçeneklerimiz organizasyona dahil edebilirsiniz.

Tasavvuf İlahi Grubu İstanbul
Tasavvuf İlahi Grubu İstanbul

Kiralık İlahi grubu fiyatları ve her şey dahil İslami organizasyon paket kampanyalarımız hakkında bilgiyi firmamızın iletişim numaralarını arayarak öğrenebilirsiniz. İletişim : 0 553 241 40 67

İlahi Grubu Hakkında Bize Çok Sorulan Sorular..

İlahi Grubu Kaç Kişiden Oluşuyor? Kaç Kişi Organizasyonlar İçin uygundur?
İlahi Grubu Kişi Başı Fiyatlarınız Kaç Paradır? Kiralık İlahi Grubu Fiyatlarınız Ne Kadar?
İlahi Grubu Kiralama Servisiniz Nerede Ve hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?
İlahi Grubu Kaç Tane İlahi Okuyor ? Düğün Boyunca Programları Devam Ediyor Mu?
Tasavvuf Grubu Ne Demektir ?
Tasavvuf Grubu Organizasyonları Ne Kadar Sürmektedir? Uygun Olan Süre Ne Kadardır?
Düğün İlahi Grubu Türkiyenin Hangi Şehirleri Ve İllerinde Hizmet Veriyor?
İlahi Grubu Olarak Hangi Program Ve Organizasyonlara Katılıyosunuz?
Düğün İlahi Grubu Program Akışı Nasıl Oluyor?

Bu Sorular ve Benzeri Sorularınız Varsa Bizi Çekinmeden Arayıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. İletişim Tıklayınız