İlahi Grubu Organizasyonu 1.500 TL den Başlayan Fiyatlarla.

İlahi grubu organizasyonu tasavvuf müziği sanatçıları, semazen ekibi gösterisi ve ilahi sanatçısı performansı ile bir arada sunulan kapsamlı bir programı içermektedir. Firmamız sesi ve eserleriyle ün kazanmış, Türkiye ve yurt dışında sayısız konser ve programa katılmış profesyonel ilahi gruplarıyla hizmet vermektedir. Unutulmayacak bir organizasyon için manevi esintilere yer verdiğimiz ilahi dinletisine geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Düğün İçin İlahi Grubu Kiralama
Düğün İçin İlahi Grubu Kiralama

İlahi Grubu Organizasyonu Paketlerimiz

Firmamız ilahi grubu hizmeti kapsamında ilahi sanatçısı ve tasavvuf musikisi sanatçıları ile organizasyon hizmeti vermektedir. İslami düğün, sünnet ve kına gibi davetlerde paketlerimiz içerisine Kur’an-ı Kerim tilaveti, davetin anlamına binaen sohbet programı ve ilahi dinletisi bulunmaktadır. İlahi grubumuz 4 kişiden 9 kişiye kadar ulaşan sanatçılardan oluşmaktadır. Özel gün ve gecelerde gösteri sunmaları amacıyla ilahi grubu organizasyonu paketlerimize semazen ekibi kiralamayı da dahil edebilirsiniz. Programı ister açık isterseniz de kapalı alanda yürütüyoruz.

Semazen Ekibi Kiralama
Semazen Ekibi Kiralama

Düğün Organizasyonlarında İlahi Grubu

Çiftlerin evlilik törenlerini özel bir programa dönüştürmek için düğün organizasyonlarında ilahi grubumuz ile sahne alıyoruz. Konuklarınıza hoşça vakit geçirmeleri için en sevilen tasavvuf eserlerini profesyonel ilahi sanatçılarımız seslendirirken, tasavvuf grubumuz kulağa ve ruha huzur veren ezgileri çalmaktadır. Sunucumuz yani ilahi sanatçısı ayet ve hadisler ışığında sohbet yaparken, nüktedan fıkra ve hikayelere de yer vererek programı eğlenceli bir ortama dönüştürür. Yaklaşık olarak düğünlerde ilahi grubu organizasyonu süresi 1,5-2 saati bulmaktadır.

İlahi Grubu Fiyatları
İlahi Grubu Fiyatları

İlahi Grubu Organizasyonu Konser Etkinliği

Birbirinden değerli ilahi sanatçılarımız belediye etkinlikleri, Mevlid-i Nebi kutlamaları, Ramazan etkinlikleri ve buluşma günlerinde konser vererek ilahi severlere unutulmayacak bir gece sunmaktadır. Manevi duyguların bir arada paylaşıldığı ilahi grubu organizasyonu konser etkinliği, en güzel ilahiler, tasavvuf müziği ezgileri ve Türk sanat müziğiyle hayat bulmaktadır. İlahi grubu organizasyonu hizmetimize sahne, ışık ve ses sistemi kurulumunu dahil edebilir, semazen ekibimizin gösterileriyle şölen tadında bir konser ile özel bir organizasyona ev sahipliği yapabilirsiniz.

Semazen Ekibi Kiralama
Semazen Ekibi Kiralama

Birlikte Çalıştığımız Profesyonel İlahi Grupları

Firmamız ülkemizin en güzel sesli ve kendini İslam’a adamış profesyonel ilahi grupları ile çalışmaktadır. Menajerliğini üstlendiğimiz ilahi sanatçıları arasında Dursun Ali Erzincanlı, Hasan Dursun, Sedat Uçan, Abdurrahman Önül, Muzaffer Gürler ve Hüseyin Duru gibi isimlerle programa katılıyoruz. Organizasyona dahil etmek istediğiniz profesyonel ilahi sanatçılarımız için firmamızın iletişim numaralarını arayarak önceden rezervasyon yaptırmalısınız. İlahi grubumuz düğün, nişan, sünnet töreni gibi davetler, şenlik, festival, özel gün ve geceler için sahne almaktadır.

Sedat Uçan Organizasyon
Sedat Uçan Organizasyon

İlahi Grubu Organizasyon Fiyatları

İlahi grubu organizasyon fiyatlarımızı tercih ettiğiniz ilahi grubu, ekip sayısı, davetin düzenleneceği yer ve yararlanılan ek hizmetlere göre belirliyoruz. Organizasyona 4 kişilik ilahi sanatçısı ve tasavvuf sanatçısından oluşan ekibimizi dahil edebileceğiniz gibi profesyonel ilahi sanatçılarımızın da davete katılması için rezervasyon yaptırabilirsiniz. İslami düğün, sünnet ve Ramazan etkinliklerinde semazen ekibi kiralama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde firmamız paket şeklinde uygun ilahi grubu organizasyon fiyatları ile hizmet almanızı sağlayacaktır.

İlahi Semazen Grubu Fiyatları
İlahi Semazen Grubu Fiyatları

İlahi Grubu Hakkında Bize Çok Sorulan Sorular..

İlahi Grubu Kaç Kişiden Oluşuyor? Kaç Kişi Organizasyonlar İçin uygundur?
İlahi Grubu Kişi Başı Fiyatlarınız Kaç Paradır? İlahi Grubu Kiralama Fiyatlarınız Ne Kadar?
İlahi Grubu Kiralama Servisiniz Nerede Ve hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?
İlahi Grubu Kaç Tane İlahi Okuyor ? Düğün Boyunca Programları Devam Ediyor Mu?
Tasavvuf Grubu Ne Demektir ?
Tasavvuf Grubu Organizasyonları Ne Kadar Sürmektedir? Uygun Olan Süre Ne Kadardır?
Düğün İlahi Grubu Türkiyenin Hangi Şehirleri Ve İllerinde Hizmet Veriyor?
İlahi Grubu Olarak Hangi Program Ve Organizasyonlara Katılıyosunuz?
Düğün İlahi Grubu Program Akışı Nasıl Oluyor?

Bu Sorular ve Benzeri Sorularınız Varsa Bizi Çekinmeden Arayıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

En Uygun Semazen Ekibi Ücretleri 1.500 TL’den Başlıyor.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama Ücretleri 1.500 TL den Başlayan Fiyatlarla.

İstanbul’da İlahi Grubu Ve Tasavvuf Grubu Davet Etmek İçin Bizi Arayın. 0 553 241 40 67

Call Now ButtonAra
×

Powered by WhatsApp Chat

×