Asır İlahi Grubu İstanbul

Kiralık ilahi grubu İslami organizasyonlarda özel olarak sahne alan sanatçı ve müzisyenler (tasavvuf grubu) ile en sevilen ilahi eserleri icra ermektedir. Firmamız İstanbul ve çevre illerde profesyonel ilahi grubuyla herkesin dikkatini çeken ve dinleyenleri huzura ulaştıran bir organizasyon düzenlemektedir.

Düğün İlahi Grubu Fiyatları
Düğün İlahi Grubu Fiyatları

En Ekonomik İlahi Grubu Fiyatları 1.500 TL den Başlıyor.

İslami organizasyonlarda programın akışını yöneten ilahi sanatçısı, program öncesinde sizin düşüncelerinizi göz önünde bulundurarak bir içerik hazırlar. Söylenecek ilahi eserler, ezgiler, programın süresine göre kaç ilahi eser seslendirileceği, tasavvuf grubunda yer alacak enstrüman sanatçısı gibi her ayrıntı organizasyon tarihinden önce planlanarak, programın belirlenen akış çerçevesinde ilerlemesi sağlanır.

İlahi Grubu
İlahi Grubu

İlahi Grubu ve Tasavvuf Grubu

Kiralık İlahi grubu içerisinde organizasyonu yöneten ve ilahi eserler seslendiren profesyonel ilahi sanatçısı ile ney, kanun ve def başta olmak üzere programın akışına göre keman, klavye, yan flüt, kudüm, bağlama, bendir ve gitar gibi çalgı aleti çalan tasavvuf grubu müzisyenleri bulunur. İlahi grubu ve tasavvuf grubu sanatçılarımız birlikte programlara çıkan, uzun yıllardan beri firmamız bünyesinde bir arada çalışan sanatçılardır. Birbiriyle uyumlu olan sanatçı ve müzisyenleriniz ile kulağa hoş gelen tonda ve ezgilerde eserler dile getirilmektedir.

Düğün Semazen Ekibi Kiralama
Düğün Semazen Ekibi Kiralama

Tanınmış Ünlü İlahi Sanatçıları İletişim Firması.

Menajerliğini yaptığımız Dursun Ali Erzincanlı, Sedat Uçan, Abdurrahman Önül, Muzaffer Gürler, Hüseyin Duru ve Hasan Dursun gibi ilahi sanatçılarının seslendirdiği eserler ile gönül kapısını aralayacak bir dinleti sunuyoruz. Organizasyonun türüne göre ilahi eserleri ve müzikler belirliyoruz. Firmamızın ilahi grubu Ramazan etkinlikleri, İslami düğün, mevlit, dini sünnet merasimi, dini kına gecesi, açılış, dini nişan ve Mevlid-i Nebi kutlamaları gibi organizasyonlarda hizmet vermektedir.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama
İstanbul İlahi Grubu Kiralama

İlahi Grubumuz Organizasyonlarda Neler Yapmaktadır?

İslami organizasyonlarda programı baştan sona kadar yürütme görevi ilahi grubuna aittir. Program öncesinde organizasyon sahibi ile birlikte değerlendirme yapılarak seslendirilecek eserler üzerinde konuşulur. Organizasyonun nasıl yürütülmesini istediğinizi belirttiğinizde program planı hazırlanır ve konuyla ilgili ön görüşme yapılır. Organizasyon günü mekanda ses ve sahne hizmeti yoksa ekibimiz ses ve sahne kurulumu yapar. Açılış konuşması ilahi sanatçımız tarafından yapılabildiği gibi sunumun ardından organizasyon sahibince de yapılabilir.

Düğün İçin Mehter Takımı Kiralama
Düğün İçin Mehter Takımı Kiralama

Semazenli Sohbetli Kuranlı İslami Düğün Organizasyonu

Program açılış konuşmasının ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti yapılır. Kısa bir sohbetten sonra ilahi sanatçısı ve tasavvuf grubu dinletiye başlar. Programa gösteri sunmak amacıyla semazen ekibi dahil edilebilir. Bu durumda ilahi grubu ve tasavvuf grubu ezgileri eşliğinde semazen gösterisi yapılır. Kimin ne zaman sahne alacağı, programın nasıl ilerleyeceği plan dahilinde ilerler. Firmamız organizasyon türü ne olursa olsun, bünyesinde bulundurduğu ekibiyle İslami gösteri ve dinleti sunacak beceri, tecrübe ve sayıya sahiptir.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama
İstanbul İlahi Grubu Kiralama

İlahi Grubu Kiralama Ücretleri

Kiralık ilahi grubu ücretleri standart veya paket program şeklinde sunulur. Müzisyen ve ilahi sanatçısı şeklinde ilahi grubu kiralama hizmetimizden yararlanabilir veya ilahi grubu ile semazen gösterisi olarak paket programlarımızı tercih edebilirsiniz. İlahi grubu kiralama ücretleri belirlediğiniz program türüne göre farklı seçeneklerle sunulmaktadır. En uygun ilahi grubu kiralama fiyatı 1.500 TL den başlamaktadır. Firmamızı arayarak talebinizi belirttiğinizde ücret bilgisi alabilirsiniz. Programa dahil ettiğiniz profesyonel ilahi sanatçısı ve tasavvuf grubu sayısına göre de fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Düğün İçin İlahi Grubu Kiralama
Düğün İçin İlahi Grubu Kiralama

İlahi Grubu Hakkında Bize En Çok Sorulan Sorular.

İlahi Grubu Kaç Kişiden Oluşuyor? Kaç Kişi Organizasyonlar İçin uygundur?
İlahi Grubu Kişi Başı Fiyatlarınız Kaç Paradır? İlahi Grubu Kiralama Fiyatlarınız Ne Kadar?
İlahi Grubu Kiralama Servisiniz Nerede Ve hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?
İlahi Grubu Kaç Tane İlahi Okuyor ? Düğün Boyunca Programları Devam Ediyor Mu?
Tasavvuf Grubu Ne Demektir ?
Tasavvuf Grubu Organizasyonları Ne Kadar Sürmektedir? Uygun Olan Süre Ne Kadardır?
Düğün İlahi Grubu Türkiyenin Hangi Şehirleri Ve İllerinde Hizmet Veriyor?
İlahi Grubu Olarak Hangi Program Ve Organizasyonlara Katılıyosunuz?
Düğün İlahi Grubu Program Akışı Nasıl Oluyor?

Bu Sorular ve Benzeri Sorularınız Varsa Bizi Çekinmeden Arayıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. İletişim 0 553 241 40 67