Dini Organizasyonlar için İlahi Sanatçıları İletişim Merkezi

İlahi sanatçıları ve tasavvuf musikisi müzisyenleri ile verdiğimiz organizasyon hizmeti ile sizlere İstanbul’un en kaliteli programını düzenleme fırsatı veriyoruz. Firmamız Sedat Uçan, Hüseyin Duru, Muzaffer Gürler, Dursun Ali Erzincanlı, Hasan Dursun ve Abdurrahman Önül gibi ilahi sanatçıların menajerliğini yapmaktadır. Programa dahil etmek istediğiniz sanatçıları için önceden rezervasyon yaptırmanız önemlidir.

Dursun Ali Erzincanlı Konser İletişim
Dursun Ali Erzincanlı Konser İletişim

İlahi Sanatçıları Konser Organizasyon İletişim

Profesyonel ilahi sanatçıları ile uygun fiyatlara organizasyon düzenlemek artık hayal değil. Firmamız uygun bütçeyle en iyi ilahi sanatçıları eşliğinde bir program ile dini organizasyon hizmeti vermektedir. Her biri alanında tanınmış ve sevilen sanatçılardır. Profesyonel anlamda çalışmalar yürüten ilahi sanatçılarının verdiği konser ile davetlilerinize uzun süre akıllardan çıkmayacak bir program sunmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hasan Dursun İletişim Menajerlik
Hasan Dursun İletişim Menajerlik

İslami Organizasyonlara Profesyonel İlahi Sanatçıları ile Katılıyoruz.

Türk din musikisinden eserleri dile getiren ilahi sanatçılarına dini toplantılarda sıklıkla yer verilmektedir. Dini ve ilahi fikirleri içeren eserleri dinlemekten hoşnut kalacağınız seslerle sahne alıyoruz. Dini musikinin içerisinde Türk musikisine de yer verilse de asıl eserler tasavvufi duyguları anlatanlar arasından seçilmektedir. Muharrem ayında, mevlitlerde, Ramazan ayında ve ölüm nedeniyle yakılan ağıtlarda olmak üzere pek çok farklı ilahi türü ve eserleri bulunmaktadır. Örneğin Ramazan ayının girdiği günlerde daha neşeli, bittiği aylarda ise hüzünlü ilahilere yer verilme geleneği sürdürülmektedir.

Abdurrahman Önül Konser İletişim
Abdurrahman Önül Konser İletişim

İlahi Sanatçısı Kiralama Ücretleri 10.000 TL den Başlamaktadır.

Firmamızın bünyesinde sahne alan ilahi sanatçıları tasavvuf makamını ve sunulacak eser çeşitlerini organizasyonun içeriğine göre belirleyecek bilgi ve donanıma sahip kişilerdir. Usulüne göre okunan ilahinin verdiği hazzın bilinciyle program hazırlamaktadırlar. İlahi sanatçılarımız en güzel nağmeleri söze ve müziğe dökerek canlı müzik şeklinde davetlilerinize sunacaktır.

Muzaffer Gürler Menajer İletişim
Muzaffer Gürler Menajer İletişim

İlahi Sanatçıları ile Sunulan Dini Program İçeriği

İlahi sanatçısı organizasyonun planı ve akışını üstlenen profesyonel anlamda program sunan kişidir. Ramazan etkinliği, İslami düğün, nişan, kına, nikah, sünnet, açılış ve Mevlid-i nebi organizasyonlarına özel olarak program hazırlar. Programın içeriğini organizasyonun türü belirler. Programın planlanma aşamasında organizasyon sahibi ile fikir alış verişinde bulunur. İlahi sanatçıları ve tasavvuf grubu ile 3 kişiden 20 kişiye kadar ekip organizasyonda görev alabilir. Programın kaç kişiden oluşacağına mekanın kapasitesi, organizasyon türü ve bütçenizi göz önüne alarak sizin vereceğiniz bir karardır.

Sedat Uçan İletişim
Sedat Uçan İletişim

Tasavvuf Müziği Sanatçıları Menajer İletişim

Canlı enstrüman ve çalgılar eşliğinde ilahi söyleyen sanatçılarımız halkın sevdiği ve yakından tanıdığı profesyonellerdir. Özellikle İslami düğün, Ramazan etkinlikleri ve açılış organizasyonlarında semazen gösterilerine olan ilgi fazladır. Sizler de göze ve gönle hitap eden bir İslami  program düzenlemek istediğinizde uygun fiyatlarda hizmet alabileceğiniz firmamızı arayabilirsiniz.

Hüseyin Duru İlahi Sanatçısı Konser
Hüseyin Duru İlahi Sanatçısı Konser

İlahi Sanatçısı Organizasyonu

Organizasyona güzel eserleriyle uhrevi bir hava katarak dinleyenlere huzurla zaman geçirmelerini sağlayacak olan ilahi sanatçıları ve tasavvuf musikisi müzisyenleri, firmamız tarafından ekonomik fiyatlarla program sunmaktadır. En güzel organizasyonları sizlerle buluşturmaya devam eden firmamız dini davet ve organizasyonlarda en kaliteli hizmeti almanızı sağlayacaktır. İlahi sanatçısı kiralama fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül İletişim
İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül İletişim

Konser Düğün Ramazan Organizasyonları için İlahi Sanatçısı Kiralama Firması İletişim : 0 553 241 40 67