Abdurrahman Önül iletişim hattından bizlere ulaşabilir ve konser düğün organizasyonlarında sanatçımız en güzel ilahilerini sizler için seslendirecek. Ünlü ilahi Sanatçısı Abdurrahman Önül Türkiye genelinde yapacağınız organizasyonlara ekip olarak katılıyor ve çok güzel bir organizasyon icra etmektedir.

Abdurrahman Önül Konser İletişim
Abdurrahman Önül Konser İletişim

Abdurrahman Önül İletişim

Abdurrahman Önül iletişim sayfamızdan firmamıza ulaşarak rezervasyon yaptırabileceğiniz menajerliğini üstlendiğimiz profesyonel ilahi sanatçılarımız arasında bulunmaktadır. İlahi sanatçısı, besteci ve yazar olan Abdurrahman Önül, televizyon ve radyo programlarında canlı yayın yaparak ve pek çok İslami organizasyona katılarak eserlerini sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor. Abdurrahman Önül menajerlik hizmetimize başvurarak organizasyonlarınızda sahne almasını isterseniz firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama
İstanbul İlahi Grubu Kiralama

Abdurrahman Önül Menajerlik

Abdurrahman Önül menajerlik haklarını firmamızla paylaşmış olup, bizler aracılığıyla her türlü İslami programı şenlendirmektedir. Firmamız sanatçının eşsiz sesi ve eserleriyle organizasyonlarınıza konuk olmasını konusunda önemli rol üstlenmektedir. Bizleri arayarak organizasyonun tarihini ve saatini belirttikten sonra ilahi sanatçımızın programını kontrol ederek rezervasyonunuzu alıyoruz.

Abdurrahman Önül Konser
Abdurrahman Önül Konser

Abdurrahman Önül Konser

Abdurrahman Önül konser etkinliğiyle hem yurt içi hem de yurt dışından sevenleriyle buluşmaktadır. Dinleyicilerinin hasret giderme fırsatı buldukları konserleriyle dünyanın dört bir yanında ulaşmaya çalışan ilahi sanatçısının yurt dışındaki konserlerine gurbetçilerimiz tarafından ilgi oldukça fazladır. Öyle ki Abdurrahman Önül 10 yılı aşkın süredir hem Türkiye hem de Avrupa’da en çok albüm satışı olan ilahi sanatçısı unvanına da sahiptir. 30’un üzerinde albümünden en sevilen ilahi eserlerini ekibiyle birlikte seslendirmeye devam etmekte olan sanatçı yakın zamanda yeni albümünü de sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Abdurrahman Önül İlahi Sanatçısı İletişim
Abdurrahman Önül İlahi Sanatçısı İletişim

Abdurrahman Önül Düğün

Abdurrahman Önül düğün, sünnet, Mevlid-i Nebi, Ramazan etkinliği gibi organizasyonlara katılarak müzisyen ekibi ile sahne almaktadır. Yurt içi ve yurt dışında düğün, nişan ve sünnet organizasyonları için Abdurrahman Önül menajerlik hizmetimize başvurabilirsiniz. Organizasyonu yürüten, programın akışının sağlayan, birbirinden güzel ilahileriyle anlamlı bir davet sunan Abdurrahman Önül, profesyonel sunuculuğu ve dinletisiyle sevenlerinin karşısına çıkmaktadır.

Abdurrahman Önül Konser Menajer
Abdurrahman Önül Konser Menajer

Abdurrahman Önül Telefon Numarası

1973 Bayburt doğumlu olan Abdurrahman Önül, çocukluğundan itibaren müziğe ilgi duymuş, ilk albümünü 1995 yılında çıkarmıştır. Sevdim Onu, Yalvar Allah’a, Ben de Geleyim, Allah de Kalbim, Bilal’i Habeşi, Kerbela ve Gül Ahmed’e gibi 30’un üzerinde albümü bulunmaktadır. İstanbul’da ikamet eden sanatçı Türkiye’nin her yerine ve  Avrupa’ya konser-organizasyon kapsamında ilahi söylemek üzere gitmektedir. Nerede olursanız olun muhteşem ilahi dinletisi için Abdurrahman Önül telefon numarası için firmamıza başvurmanız mümkün. Firmamızı arayarak sanatçımızın programı dolmadan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül İletişim
İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül İletişim

Ünlü İlahi Sanatçısı Abdurrahman Önül Menajerlik 0 553 241 40 67