İlahi Sanatçıları Menajerlik İletişim Firması

İlahi sanatçısı menajerlik konusunda destek alabileceğiniz firmamız ülkemizin önde gelen sanatçıları ile dini organizasyonlara katılmaktadır. Uygun fiyatlarda sunduğumuz menajerlik hizmetleri sayesinde en sevilen ilahi sanatçılarına organizasyonlarınızda yer vermenizi sağlıyoruz.

Belediye, dernek, özel kurumlar ve bireysel organizasyonlar (düğün, nişan, sünnet gibi) kapsamında düzenlenecek dini toplantılara birbirinden özel ilahi sanatçısı ile katılarak, unutulmayacak bir dinleti programı sunuyoruz. Ülke genelinde faaliyet gösteren firmamız organizasyonun güzel bir anı olarak hatırlanması için profesyonel hizmet vermektedir.

Sedat Uçan İletişim
Sedat Uçan İletişim

Menajerlik Hizmeti Verdiğimiz Sanatçılar

Kültür ve sanat etkinlikleri, açılış konserleri, festivaller, dini içerikli seminerlerde deneyimli ilahi sanatçılarımızın geniş repertuarıyla standartların çok üstünde bir organizasyon hazırlıyoruz. Firmamızın ilahi sanatçısı menajerlik hizmeti verdiği besteci ve ses sanatçısı olarak nam salan sanatçılar, huzurlu bir organizasyon geçirmenizi sağlayacaktır. Menajerliğini yaptığımız ilahi sanatçıları için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

İlahi Grubu Kiralama İstanbul
İlahi Grubu Kiralama İstanbul

Abdurrahman Önül İlahi Sanatçısı

Televizyon ve radyo programlarında karşılaştığımız Abdurrahman Önül çok sayıda programa katılmış ve sevenlerine konser vermiştir. Hem Türkiye hem de Avrupa’da yankı uyandıran sanatçı sesi ve sanatıyla insanların gönlünde taht kurmuştur. Organizasyonlarınızda Abdurrahman Önül’e yer vermek isterseniz firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Abdurrahman Önül Konser İletişim
Abdurrahman Önül Konser İletişim

Sedat Uçan İlahi Sanatçısı

Çocuk yaşlarından itibaren tasavvuf musikisi ve ilahi söylemeye başlayan sanatçı aynı zamanda besteci ve söz yazarıdır. İlk albümünden sonra kısa sürede dinleyicinin dikkatini çekmeyi başaran müziği ve sesiyle sayısız konser vermiş ve programlara katılmıştır. Özel gün ve gecelerde Sedat Uçan menajerlik iletişim bilgileri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sedat Uçan Menajerlik İletişim
Sedat Uçan Menajerlik İletişim

Hasan Dursun İlahi Sanatçısı

Tasavvuf sohbetleri ve ilahi eserleriyle organizasyona önemli katkıda bulunan ilahi sanatçısı, 30’dan fazla albüm yapmış ve sevenleriyle sayısız program ve etkinlikte buluşmuştur. İlim ve irfan sahibi kişiliğiyle insanların hayatına dokunan Hasan Dursun ilahi eserleri sevilerek dinlenen ilahi sanatçılarımız arasındadır.

Hasan Dursun İletişim Menajerlik
Hasan Dursun İletişim Menajerlik

Muzaffer Gürler İlahi Sanatçısı

Ramazan programları, belediye etkinlikleri, radyo ve televizyon programı ve konserlerde sahne alan ilahi sanatçısı, aynı zamanda müzik öğretmenidir. Arapça ilahi repertuarı da olan sanatçı 2001 yılından itibaren sevenleri için albüm çıkarmakta ve canlı ilahi dinletisi sunmaktadır. Muzaffer Gürler’in yorumuyla ilahiler eşliğinde organizasyon düzenlemek için firmamızı arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Muzaffer Gürler Menajer İletişim
Muzaffer Gürler Menajer İletişim

Dursun Ali Erzincanlı İlahi Sanatçısı

Sanatla tanışması üniversite yıllarını bulan sanatçı şiir, anlatı, bant tiyatrosu şeklinde eseler ortaya çıkarmış ve seslendirmiştir. Radyo ve televizyon programlarında gönülleri titreten sesiyle akıllardan çıkmayan ilahi eserleri yorumlamıştır. Belediye, Ramazan etkinlikleri ve iftar programlarında sıklıkla karşılaştığız ve dinlemekten büyük haz aldığımız Dursun Ali Erzincanlı iletişim bilgileri için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Dursun Ali Erzincanlı Konser İletişim
Dursun Ali Erzincanlı Konser İletişim

Hüseyin Duru İlahi Sanatçısı

Dini hikayeleri, sohbeti ve güzel sesiyle, dillendirdiği ilahileriyle özel ve kurumsal organizasyonların en çok tercih edilen isimlerinden biridir. Radyo ve televizyon programları yapan ilahi sanatçısı özel gün ve gecelerde düzenlenen organizasyonlarda da ilahi eserleri seslendirmekte ve sohbet etmektedir. Profesyonel sunucu ve ses sanatçısı Hüseyin Duru‘ya davetlerinizde yer vermek için firmamızın ilahi sanatçısı menajerlik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hüseyin Duru İlahi Sanatçısı Konser
Hüseyin Duru İlahi Sanatçısı Konser

Konser Düğün Ramazan Organizasyonları için İlahi Sanatçısı Kiralama Firması İletişim : 0 553 241 40 67

Call Now ButtonAra
×

Powered by WhatsApp Chat

×