İlahi semazen grubu fiyatları ekip sayısına ve Türkiye’nin neresinden hizmet almak istediğinize bağlı olarak değişmektedir. Firmamız en iyi ilahi grupları ve semazenleriyle unutulmayacak bir organizasyon hizmeti sağlayacaktır. Ülkemizin önde gelen sanatçılarına sandığınızdan daha uygun fiyatlarla etkinliklerinizde yer verebileceksiniz.

Semazen Ekibi Kiralama
Semazen Ekibi Kiralama

İlahi Semazen Grubu 1.500 TL den Başlayan Fiyatlarla İstanbul’da..

Firmamızın Mevlevi semazen grubu ilahi sanatçılarının eşsiz sesleri ve besteleri eşliğinde belediye etkinlikleri, bakanlık programları, Ramazan etkinlikleri, basın ve medya organizasyonları, resmi programlar ve pek çok özel programlarda gösteri sunmuştur. Profesyonel ilahi grubu ve semazen grubumuz tüm ilgiyi üzerine toplayacak, muhteşem bir organizasyon gerçekleştirecektir.

Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları
Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları

En Geniş Kadrolu İlahi Semazen Ekibi ile Hizmetinizdeyiz

İlahi grubu ve semazen grubu ile büyük-küçük çaplı her organizasyon için yeterli ekip arkadaşını bünyemizde bulunduruyoruz. Türkiye’nin en iyi Mevlevihanelerinde yetişen semazenlerimiz ve sesleri, yaşantıları, tecrübeleri ile halkın en sevdiği ilahi sanatçılarıyla hizmetinizdeyiz. En az 3-4 kişiden oluşan ilahi grubumuz ve en az 2 kişiden oluşan semazen grubumuz ile organizasyonlarda sahne alıyoruz. Organizasyon türüne göre sanatçı ve gösteri ekibi programa dahil edilmektedir.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama
İstanbul İlahi Grubu Kiralama

İlahi Grubu ve Semazen Ekibi Kiralama Servisi

Türk kültürünü tanıtma programları, Ramazan etkinlikleri, Mevlid-i Nebi kutlamaları, Mevlana’yı anma programları, dini düğün ve dini sünnet merasimleri gibi davet ve organizasyonlara ilahi semazen grubu gösterilerimizi sürdürüyoruz. Deneyimli ilahi sanatçılarımız programın en güzel besteleriyle kulaklarımızı şenlendirirken, semazen ekibimiz konuşmadan da manevi muhabbetin bol olduğu bir gösteriye imza atacaktır. Firmamızın önceki ilahi semazen grubu gösterilerine dair videoları izleyerek sunduğumuz hizmetin kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İlahi semazen grubu fiyatlarımız hakkında bilgiyi firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

İlahi Sanatçısı Menajerlik İletişim
İlahi Sanatçısı Menajerlik İletişim

Türkiye’nin Her Yerine En İyi İlahi Grubu ile Sema Gösterisi Yapıyoruz

Semazenlerimiz ile yaptığımız gösteriler hem açık hem de kapalı alan organizasyonları için tercih edilmektedir. Her hali, hareketi, dönüşü ve duruşuyla Hakk’a dair mesajlar veren, gönlü aydınlatan, gözü kendine bağlayan semazen gösterisi için firmamızın tecrübeli ve maneviyatın esiri olmuş semazenleriyle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Hakk’ın olduğu yerde kulu görmeden, kendinden geçmiş bir halde etrafında dönerek Allah’a aşkı anlatan sema gösterileri tasavvuf grubu musikileri ve ilahi sanatçılarının eşsiz eserleri eşliğinde sürdürülmektedir.

İlahi Semazen Grubu Fiyatları
İlahi Semazen Grubu Fiyatları

İslami Düğün Organizasyonu Semazen İlahi Grubu

Öze dönüşün sembolü olan sema gösterileri profesyonel semazenlerimiz tarafından Türkiye’nin her yerinde sergilenmektedir. Hizmet almak istediğiniz il ve ilçe bilgisini paylaşarak ilahi semazen grubu fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. İslami organizasyon ve davetlerin en güzel ikilisi ilahi semazen grubumuz ve tasavvuf grubu ile sizlere unutulmayacak, daha önce görmediğiniz lezzette bir organizasyon sunacağız.

Düğün İçin Mehter Takımı Kiralama
Düğün İçin Mehter Takımı Kiralama

İlahi Semazen Grubu Fiyatları Ne Kadar?

Organizasyon program türüne göre karar verilen ilahi semazen grubu sayısı, fiyatlarımız konusunda belirleyici olmaktadır. Tabi ki yalnızca ekip sayısı değil, organizasyonun hangi il ve ilçede düzenleneceği, ne kadar süreceği de ilahi semazen grubu fiyatlarını etkileyecektir. En uygun fiyatlara profesyonel gösteri ekibi hizmeti almak isterseniz firmamızı iletişim numaralarımızı kullanarak aramanız yeterlidir. Önceden firmamızla irtibat kurmanız birbirinden değerli ilahi sanatçılarımız arasından seçim yapmanıza imkan verecektir.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama
İstanbul İlahi Grubu Kiralama

İlahi Semazen Ekibi Daha Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için Arayınız. İletişim : 0 553 241 40 67

Call Now ButtonAra
×

Powered by WhatsApp Chat

×