İstanbul ilahi grubu kiralama ücretleri hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ilahi grubumuzla İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde İslami düğün, İslami sünnet düğünü, Mevlit, Mevlid-i Nebi kutlamaları, İslami nişan organizasyonu, Ramazan etkinlikleri gibi programlarda manevi huzurun hakim olduğu bir organizasyon düzenliyoruz.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama Ücretleri 1.500 TL den Başlayan Fiyatlarla.

Tasavvuf Grubu Kiralama Fiyatları
Tasavvuf Grubu Kiralama Fiyatları

En Uygun Fiyatlara Düğün İlahi Grubu Kiralama

Organizasyonun kaliteli ekiplerle yürütülmesi programın içinize sinecek şekilde yürütülmesi anlamına gelir. Davetlilere mahcup olmamak adına en iyi ilahi grubu kiralama hizmetini alabileceğiniz firmalarla çalışmanız önemlidir. Firmamız Hasan Dursun, Hüseyin Duru, Dursun Ali Erzincanlı, Abdurrahman Önül, Sedan Uçan ve Muzaffer Gürler gibi tanınmış ilahi sanatçıları eşliğinde bir program sunmaktadır.

Düğün İlahi Grubu Kiralama Fiyatları
Düğün İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

İslami Düğünlerde İlahi Grubu Kiralama Ücretleri

Manevi anlamda huzurun ön planda olduğu bir organizasyon ile dünya evine girmek isteyen çiftlere, Kuran’a ve sünnete uygun şekilde düğün programı hazırlıyoruz. En hayırlı ve külfetsiz bir organizasyon için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İslami düğünlerde ilahi grubumuz kıyafetleri, tavır ve davranışlarıyla memnun ediyor; sesleri, seslendirdikleri ilahilerle ortamı adeta manevi bir huzur kaplıyor.

Düğün Semazen Ekibi Kiralama
Düğün Semazen Ekibi Kiralama

İslami Düğün Organizasyonu İçin İlahi Grubu Kiralama

İslami düğünlerde ilahi grubu kiralama ücretlerimiz belirlediğiniz ekip sayısına, organizasyonun düzenleneceği il ve ilçeye göre değişecektir. En uygun fiyatlarda hizmet almanız için kampanyalı paketler hazırlıyoruz. Tek başına ilahi grubu organizasyonuna ek hizmetlerden (semazen gösterisi gibi) ekleyerek paket indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

İslami düğün organizasyonu program akışı şu şekildedir:

 • Açılış konuşmasının yapılması
 • Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından sohbet ve dualar
 • İlahi grubu ve müzisyenler ile ilahi dinletisi
 • Semazen gösterisi
 • Takı merasimi ve kapanış konuşması
İstanbul İlahi Grubu Kiralama
İstanbul İlahi Grubu Kiralama

Sünnet Merasiminde İlahi Grubu Kiralama Ücretleri

İslami geleneklerimizden sünnet töreni için akrabalar, komşular ve yakınlar bir araya gelerek küçük bir tören düzenlenmektedir. Sünnet merasiminden sonra Mevlit okutulur, ilahi grubu eserlerini seslendirir ve dini motifler eşliğinde organizasyon sürdürülür. Geleneksel adetlerden biri de sünnet yemeği dağıtmaktır.

Düğün İlahi Grubu Kiralama Fiyatları
Düğün İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

Her ne kadar modern eğlencelere yer verilse de geleneksel sünnet merasimleri en makul olanıdır. Bu anlamda firmamız organizasyonun İslami usuller ışığında yürütülmesi adına hizmet vermektedir. En iyi ilahi sanatçılarıyla sünnet törenine katılanlara unutulmayacak bir konser veriyoruz. Sünnet merasiminde ilahi grubu kiralama ücretleri hakkında bilgi almak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Tasavvuf İlahi Grubu İstanbul
Tasavvuf İlahi Grubu İstanbul

Ramazan Etkinliklerinde İlahi Grubu Kiralama Ücretleri

Ramazan ayının girmesiyle birlikte belediyeler başta olmak üzere iş yeri sahipleri, pek çok özel kurum ve kuruluş iftar programları dahilinde ilahi grubu kiralama hizmeti almaktadır. Özel olarak düzenlenen program çeşitli organizasyon seçeneklerini barındırmaktadır. Örneğin; ilahi grubuyla birlikte Semazen ekibi kiralama veya tasavvuf grubu kiralama hizmetlerine yer verilmektedir. İftar yapılmış, oruçlar açılmış ve artık çaylar dağıtılmış, yakınlarınızla sohbet ederken birbirinden güzel ilahilere eşlik etmek ve semazen grubumuzun gösterilerini izleyerek kalbinizi ısıtmak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ramazan etkinliklerinde ilahi grubu kiralama ücretlerimiz ekonomiktir. Makul ücretlerle ilahi grubu kiralamanıza imkan veriyoruz.

Düğün İlahi Grubu Hakkında Bize Çok Sorulan Sorular..

 • İlahi Grubu Kaç Kişiden Oluşuyor? Kaç Kişi Organizasyonlar İçin uygundur?
 • İlahi Grubu Kişi Başı Fiyatlarınız Kaç Paradır? İlahi Grubu Kiralama Fiyatlarınız Ne Kadar?
 • İlahi Ekibi Kiralama Servisiniz Nerede Ve hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?
 • İlahi Grubu Kaç Tane İlahi Okuyor ? Düğün Boyunca Programları Devam Ediyor Mu?
 • Tasavvuf Grubu Ne Demektir ?
 • Tasavvuf Grubu Organizasyonları Ne Kadar Sürmektedir? Uygun Olan Süre Ne Kadardır?
 • Düğün İlahi Grubu Türkiyenin Hangi Şehirleri Ve İllerinde Hizmet Veriyor?
 • İlahi Grubu Olarak Hangi Program Ve Organizasyonlara Katılıyosunuz?
 • Düğün İlahi Grubu Program Akışı Nasıl Oluyor?

Bu Sorular ve Benzeri Sorularınız Varsa Bizi Çekinmeden Arayıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. İletişim : 0 0553 241 40 67

Call Now ButtonAra
×

Powered by WhatsApp Chat

×