İlahi Sanatçısı Muzaffer Gürler Konser Düğün vb Organizasyonlara Katılıyor ve En Sevilen İlahilerini Sizler İçin Seslendiriyor.

Muzaffer Gürler İletişim

İlahi sanatçısı Muzaffer Gürler iletişim bilgilerini kullanarak düğün, etkinlik ve organizasyonlarınızda yer vermek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Sevenleri tarafından İslami organizasyonlarda tercih edilen sanatçı albümünden eserleri ve en bilinen ilahileri seslendirmektedir. Firmamızın sağladığı Muzaffer Gürler menajerlik hizmeti için bizlere haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Muzaffer Gürler Telefon Numarası
Muzaffer Gürler Telefon Numarası

Muzaffer Gürler Menajerlik

Muzaffer Gürler menajerlik hizmetimiz aracılığıyla sanatçının organizasyona dahil olmasını sağlıyor, sizlere ulaşılması güç olarak görünen bir ilahi ziyafeti sunuyoruz. Mesaj FM Radyo’da sunduğu Yol Haritamız isimli programı ile tanıdığımız ve 2001 yılından bu yana çıkardığı albümlerle sevenlerinin yakından takip ettiği Muzaffer Gürler menajerliğini yaptığımız tanınmış en iyi ilahi sanatçılarımızdan biridir. Ramazan etkinlikleri kapsamında pek çok organizasyona katılan sanatçının İslami düğün, kına, nişan ve sünnet gibi davetlerinizde sahne alması için firmamızın iletişim numaralarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Muzaffer Gürler Menajer İletişim
Muzaffer Gürler Menajer İletişim

Muzaffer Gürler Konser

Muzaffer Gürler konserlerinde albümünde yer alan Türkçe ve Kürtçe ilahi eserleri seslendirmektedir. Öğretmenlik mesleğiyle müzik hayatını sürdüren sanatçı, Bitlislidir. Profesyonel anlamda ilahi sanatçısı yolunda hızla ilerleyen Muzaffer Gürler Efendime Sevdam, Birisine, Yalvarış, Yalvarış 2, Serveri Huba ve Bizden Selam Ya Nebi albümlerini çıkarmıştır. Muzaffer Gürler albümlerinde yer alan en sevilen ilahi eserleriyle organizasyonunuzu en iyi şekilde yürütecektir.

Muzaffer Gürler Konser
Muzaffer Gürler Konser

Muzaffer Gürler Düğün Organizasyonu

Muzaffer Gürler düğün organizasyonlarında ekibiyle birlikte canlı performans sergiliyor. Müzisyen grubuyla birlikte yer alacağı sahnenin kurulu olmaması halinde, firmamız ses ve sahne kurulumu hizmetini vermektedir. Dilerseniz gösteriye semazen ekibimiz de eşlik etmektedir. Özellikle düğün organizasyonlarında beğeniyle izlenen, programın İslami organizasyon havasında geçmesini sağlayan semazen ekibi kiralama konusunda uygun fiyatlarda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Muzaffer Gürler
Muzaffer Gürler

Muzaffer Gürler Telefon Numarası

Muzaffer Gürler telefon numarası üzerinden iletişim kurduğunuzda firmamız programınıza dahil etmeniz adına rezervasyon oluşturmaktadır. En çok tercih edilen ilahi sanatçılarımızdan biri olması nedeniyle organizasyon tarihinden önce firmamızla görüşmeniz önemlidir. Muzaffer Gürler albümlerinde yer verdiği Senin Aşkın, Can Ahmet, Ey Dermane Dilucana, Ey Muhammed, Ahmeda, Şefaat ya Resulallah, Gül Dilbare Sana Muhtacız gibi en beğenilen ilahileriyle davetinizi şenlendirecektir.

Muzaffer Gürler Telefon Numarası
Muzaffer Gürler Telefon Numarası

Muzaffer Gürler Menajerlik İletişim Arayınız. 0553 241 40 67