Sedat Uçan iletişim ve menajerlik hizmeti için Öztürk Organizasyon Web Sitesini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Sedat Uçan İletişim

Türkiye ve yurt dışına davet, düğün, konser ve organizasyonlara katılan ilahi ve tasavvuf sanatçısı, akıcı ses tonu, mizacı ve İslam’ı yaşayış biçimiyle en çok beğenilen sanatçılardandır. Menajerliğini yaptığımız Sedat Uçan’ın yurt içi ve yurt dışı konser rezervasyonu için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sedat Uçan İletişim
Sedat Uçan İletişim

Sedat Uçan Menajerlik

Sedat Uçan menajerlik ve organizasyon çalışmalarını yürüten firmamız, düğün, sünnet, nişan ve Ramazan etkinlikleri gibi her türlü İslami davete katılmaktadır. İlahi eserleri içten ve samimiyetle dile getiren ve dinleyenlere bunu hissettiren sanatçının çok sayıda seveni vardır. Allah aşkını ve Peygamber hasretini “Sanat Allah İçindir” felsefesiyle dillendirmektedir. Sedat Uçan yurt içi ve yurt dışı menajerlik hizmeti için firmamızı arayarak tasavvuf müziğinin ustalarından biri olan sanatçıyı organizasyonlarınıza iştirak etmesini sağlayabilirsiniz.

Sedat Uçan Konser İletişim Menajerlik
Sedat Uçan Konser İletişim Menajerlik

Sedat Uçan Konser

Sedat Uçan konser etkinlikleri kapsamında Mevlid-i Nebi kutlamaları, belediye konserleri Diyanet İşleri Bakanlığı’na bağlı tasavvufi programlarda güzel yorumuyla sahne almıştır. Bedir TV, Medine TV Akit TV, Kanal D, Kanal 7 ve Show TV gibi televizyon programlarında canlı performans sergilemiş ve sevdiklerine konser vermiştir. Yurt dışında İsviçre, Fransa, Almanya, Hollanda, Avusturya, Danimarka ve Norveç’te de çok kez konser düzenlemiş ve hayranlarıyla buluşmuştur. Belediye, özel davet ve organizasyon kapsamında Sedat Uçan konser ve ilahi dinletisi için firmamızdan rezervasyon oluşturabilirsiniz.

İlahi Sanatçısı Sedat Uçan İletişim
İlahi Sanatçısı Sedat Uçan İletişim

Sedat Uçan Düğün Organizasyonu

Sedat Uçan düğün organizasyonlarında en çok dinlenen ilahilerini dile getirmektedir. Sanatçıdan ilahi eserleri arasından özel olarak dinlemek istediğiniz ilahi eserleri belirtebilirsiniz. 1998 yılından itibaren profesyonel ilahi ve tasavvuf müziği sanatçısı olarak 10’dan fazla albüm çıkarmış ve ilk albümü İlahi Aşkınla’dan sonra ulaştığı dinleyici kitlesini gün geçtikçe katlayarak çok ilerilere taşımıştır. En iyi ilahi sanatçıları arasında gösterilen Sedat Uçan albümlerinde Ağlaya Ağlaya, Resulün Ümmetiyiz, Yüceler Yücesi, Senin Aşkın, Seferim Var, Ravza, Haline Şükret, Gel Tevbe Eyle ve Aşk ile Gururlanma İnsanoğlu en çok dinlenen ilahi eserlerinden bazılarıdır.

Sedat Uçan Organizasyon
Sedat Uçan Organizasyon

Sedat Uçan Telefon Numarası

Sedat Uçan telefon numarası üzerinden randevu oluşturmak için menajerliğini yaptığımız firmamıza ulaşabilirsiniz. Talebiniz üzerine sanatçı ile görüşerek en uygun zaman için randevunuzu oluşturuyoruz. Programınızı organize ederek organizasyon günü sahne kurulumu, ışık ve ses sistemi kurulumu, semazen ekibi kiralama hizmetlerini de uygun fiyatlara sağlıyoruz. Hayatını ilahi ve tasavvuf müziğine adayan sanatçıya firmamızın iletişim numaralarını ulaşarak irtibat kurabilirsiniz.

Sedat Uçan Konser Düğün İletişim
Sedat Uçan Konser Düğün İletişim

Sedat Uçan Menajerlik Arayınız. 0 553 593 3625