Semazenli ve İlahili Düğün Organizasyonu

Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları Semazenli ve ilahili düğün organizasyonu evlenecek çiftlerin davetlilerine sunduğu program akışının en dikkat çeken içerikleridir. Evlilik müessesine hayırla adım atmak isteyen gelin, damat ve aileler için sunduğumuz İslami organizasyondan İstanbul genelinde övgüyle bahsedilmektedir. Yer aldığımız sayısız davet ve etkinlik neticesinde pek çok kişiye ulaşarak gönülleri hoş eden programlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sizler de programlı ve hataya yer vermeyen bir organizasyon firması ile çalışmak isterseniz bizlere telefon numaralarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Semazen Organizasyon İstanbul
Semazen Organizasyon İstanbul

Düğünlerde İlahi Sanatçısı ve Semazen Ekibiyle Hizmet Veriyoruz

İlahi sanatçıları ile yürüttüğümüz düğün organizasyonda tanınmış simalara yer vermek isterseniz menajerliğini yaptığımız profesyonel ilahi sanatçılarından ve şairlerden tercihte bulunabilirsiniz. Pek çoğunuzun yakından tanığı ilahi sanatçısı koordinesinde tasavvuf müziği ve semazen gösterisi hizmeti veriyoruz. Programın sona ermesine kadar ilahi sanatçısının elinde mikrofon, dilinde en sevilen ilahiler ve ilahi aşkın sembolü sema gösterisi ile unutulmayacak bir davet hazırlıyoruz. Gösterilerimiz özel koreografilere yer verilerek sunulmaktadır. Bu güne kadar ki tüm semazen gösterilerini unutup yeni bir soluk getirdiğimiz çalışmalardan yararlanmak isterseniz bizlerden bilgi almadan karar vermemenizi öneririz.

Hüseyin Duru İlahi Sanatçısı Konser
Hüseyin Duru İlahi Sanatçısı Konser

İstanbul’da Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları

2022 Sezonu İstanbul semazen ekibi kiralama fiyatları programa katılan ekip sayısına göre değişmektedir. Tekliğin yalnızca Yaratıcıya ait olduğu düşüncesiyle semazen ekibi minimum 2 kişilik olacak şekilde sema gösterisi sunmaktadır. Mevlevi ayininin usulüne göre hareket ediyor, sahtelikten uzak gerçekten hissederek sema gösterisi sunan profesyonellerle çalışıyoruz. Her gösteride aynı aşkla dönen semazenlerimiz ile gösterinin hissiyatına kendinizi kaptıracak, coşkulu anlara tanıklık edeceksiniz. Ortalama 20 dakika-30 dakika gibi süreyle sunulan sema gösterisinin ardından ilahi sanatçımız en sevilen ilahileri seslendirmeye devam edecektir. Özellikle düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlarda yalnızca semazen ekibine değil organizasyon sahiplerinin ilahi sanatçısı ve müzisyen ekibine de yer vermeyi tercih ettiğini belirtmek isteriz.

Semazen Ekibi Kiralama
Semazen Ekibi Kiralama

Semazenli ve İlahili Düğün Organizasyonu Program İçeriği

Firmamız organizasyon tarihinde ön hazırlık yapmakta ve ihtiyaç duyduğunuz ekip-ekipman desteğini önceden hazırlamaktadır. Mekan tasarımı talep edildiğinde programdan 1 saat önce tüm hazırlıklar tamamlanmış olacak şekilde çalışmalar yürütüyoruz. Semazen ekibi, ilahi grubu ve tasavvuf grubu da yine 1 saat öncesinde mekanda hazır bulunuyor. Davetliler alana geldikten sonra gelin ve damat salona belirledikleri bir müzikle salona alınmaktadır. Ardından açılış konuşması ile girizgah yapılarak davetliler adına bir sunum gerçekleştiriyoruz. Hafızımız Kur’an-ı Kerim tilaveti yaptıktan sonra Sahabe hayatından kesitler, hadis ve ayetler paylaşılmaktadır.

Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları
Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları

İlahi sanatçımız davetlilere ilahi eserleri seslendirmektedir. Ardından yer verilmek istenirse pasta merasimine geçiyoruz. Sizlerin belirlediği sayıda semazen ekibimiz sema gösterisi sunuyor. Şiirler, hikaye ve fıkralara organizasyonun belirli bölümlerinde kesitler haline aktarılmaktadır. Daha çok ilahi sanatçısı ve tasavvuf grubu eşliğinde yürütülen programın sonuna doğru takı merasimi yapılmaktadır. Belirtilen semazenli ve ilahili düğün organizasyonu programı ortalama 1,5-2 saat sürmektedir. Program süresince sunucu yani ilahi sanatçımız devamlı olarak gelin ve damat ile irtibat halindedir.

İlahi Semazen Grubu Fiyatları
İlahi Semazen Grubu Fiyatları

Doğru Planlama ile Kusursuz İslami Düğün Organizasyonu

Firmamız programdan önce talep ettiğiniz program içeriği hakkında görüşmeler yaparak sözleşme imzalamaktadır. Böylece haklarınızı güvence altına amaçlıyoruz. Organizasyon tarihinden ortalama 1 hafta önce giriş ve pasta müziğini belirliyor, düğünde çalınmasını istediğiniz eserler varsa belirtmenizi bekliyoruz. Düğün günüyse belirlenen saatten en az 1 saat öncesinde tüm hazırlıklar sona ermiş oluyor. Üstlendiğimiz İslami düğün organizasyonu yalnızca semazen ekibi ve ilahi grubu ekibi gösterileriyle değil, tüm içeriğin planlanması ve yürütülmesini kapsamaktadır. Doğru planlama ile kusursuz bir İslami düğün organizasyonu için bizleri hemen arayabilirsiniz.

Semazen İlahi Grubu
Semazen İlahi Grubu

İlahili ve Semazenli Düğün Organizasyonu Uygun Fiyatlara

İlahili ve semazenli düğün organizasyonu için uygun fiyat tekliflerimizden yararlanmak isterseniz erken rezervasyon fırsatlarımızı değerlendirebilirsiniz. Çeşitli ekip sayısı ve hizmetlerle birbirinden farklı paketler sunuyor, bütçenize ve tercihinize en uygun organizasyon hizmetinden yararlanma fırsatı sunuyoruz. Firmamız profesyonel ilahi sanatçısı kiralama hizmeti vererek düğününde tanınmış simaları görmek isteyenler için en uygun fiyat garantisi vermektedir. İslami düğün organizasyonlarında yararlanabileceğiniz ekstra hizmetlerimizi ve indirimli fiyat bilgilerimizi öğrenmek için bizlere telefon etmeniz yeterlidir. Bütçenizi sarsmadan İstanbul’un en kaliteli ilahili ve semazenli düğün organizasyonu hizmeti için her şey dahil paket servislerimiz arasından hemen tercihinizi yapabilirsiniz.

Düğün İlahi Grubu Semazen
Düğün İlahi Grubu Semazen

Semazenli Düğün Organizasyonu 1.500 TL den Başlamaktadır. Daha Detayı bilgi için bize ulaşınız 0 553 241 40 67

Call Now ButtonAra
×

Powered by WhatsApp Chat

×