Semazen Ekibi Kiralama Servisi İstanbul Geneli Hizmetinizde.

Semazen ekibi kiralama yaparak organizasyonun yalnızca görsel olarak zenginliğini değil tasavvufi anlamda mana bulmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ruhen ve bedenen kendini eğiten semazenler ile gönülden bir gösteri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Semazen Ekibi Kiralama
Semazen Ekibi Kiralama

En Uygun Semazen Ekibi Ücretleri 500 TL’den Başlıyor.

Dünyanın en mistik gösterisi olarak bilinen sema, sevgiliye doğru yapılan yolculuğun temsili gösterisidir. Organizasyonlara katılan semazenler, büyük bir aşkla dönerken ve Allah’ı zikrederken izleyenleri de bu buluşmaya davet ederler. İstanbul’da dini organizasyonlara katılan semazen ekibimiz huzurun hakim olduğu, derin duyguların yoğun olarak hissedildiği bir gösteri sunmaktadır. Bu ilahi ayini ile izleyenlere kainatın hakikatini yansıtmaya çalışan nefes kesici semazen gösteri için firmamız uygun fiyatlarla kiralama hizmeti vermektedir.

Düğün Semazen Ekibi Kiralama
Düğün Semazen Ekibi Kiralama

Semazen Ekibi Kiralama Organizasyonu

Semazen ekibi kiralama hizmetimizi İslami nişan, kına, düğün, sünnet, açılış, Ramazan etkinliği, iftar programı, kültür ve sanat gösterileri kapsamında düzenlenen tüm organizasyon türü için veriyoruz. Organizasyona tasavvuf grubu ve ilahi sanatçıları ile katılarak birbirini tamamlayan dolu dolu bir program sunuyoruz. Ekibin içerisinde yalnızca Allah’ın tek olduğunu vurgulamak amacıyla her bölüm bitiminde birbirini selamlayacak olan en az 2 semazene yer verilmelidir. Tasavvuf grubu içerisindeyse Allah’ın kainata ol emrini vermesini simgelemesi nedeniyle kudüm; ilahi nefesi simgelemesi nedeniyle ise ney müzisyeninin semazen ekibi hizmetine dahil edilmesi bir nevi gerekliliktir. Firmamız semazen gösterisini usulüne uygun olarak sergilemek için eğitimli ve deneyimli semazenlerle çalışmaktadır.

Düğün İlahi Grubu Kiralama
Düğün İlahi Grubu Kiralama

Sema Gösterisinin Dini Organizasyonlarında Önemi

Sema gösterisi sevgiliye giden yolda gözlerini kapatıp yalnızca gerçeği görmek isteyen semazenlerin zikridir. Organizasyonlarda yer verilmesindeki neden insanlara hissettirdiği derin duygulardır. Sizler de düğün, sünnet, açılış, Ramazan etkinliği gibi davet ve etkinliklerde kalpten hissedilen bir İslami organizasyon için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız organizasyon hizmetini gönlünü bu yola koymuş olan semazenler ile vermektedir. Gönül kapısını açacak bir gösteri için firmamızı arayarak semazen ekibi kiralama konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Semazen Ekibi Kiralama
Semazen Ekibi Kiralama

Semazen Ekibi Organizasyon Programları

Firmamız semazen ekibi organizasyon programı kapsamında tasavvuf müziği ekibiyle sahne almaktadır. Organizasyonun düzenleneceği mekanda sahne ve ses sistemi kurulumuna ihtiyaç duyulması halinde firmamız gerekli donanımı sağlamaktadır. Organizasyon türüne göre programa dahil etmek üzere birlikte çalıştığımız hafızlarımız Kur’an-ı Kerim tilaveti yapmaktadır. Davetin önemini vurgulayan kısa sohbetin ardından ilahi sanatçılarımız dinleti sunmaktadır. Bu esnada programın akış sırasını takiben semazen ekibine yer verilir ve geriye davetlilerinizin huzura giden yolculuğu izlemesi kalır.

Semazen Organizasyon İstanbul
Semazen Organizasyon İstanbul

Semazen Ekibi Ücretleri Ne Kadar?

Sema gösterisinin en az 2 semazen ve 2-3 tasavvuf musikisi sanatçısı tarafından yürütülmesinin gerekliliklerinden bahsetmiştik. Organizasyon türüne ve organizasyon sahibinin isteğine bağlı olarak ekip sayısı artırılabilmektedir. Büyük bir organizasyon verilmesi planlanıyorsa hem semazen ekibi sayısı çoğaltılabilir hem de programa ilahi ekibi dahil edilebilir. Tüm bu değişkenler göz önünde bulundurularak semazen ekibi ücretleri ne kadar sorusuna yanıt bulmak mümkün oluyor. Bu nedenle kesin bilgi almak ve organizasyon süreci hakkında sorularınızı yöneltebilmek için firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Düğün İlahi Grubu Semazen
Düğün İlahi Grubu Semazen

İstanbul’da Semazen Ekibi Kiralamak İçin Bizi Arayın. İletişim : 0 553 241 40 67