Tasavvuf grubu kiralama fiyatı düzenlenecek programın konseptine, gösteri ekip hizmetlerinden yararlanıp yararlanmamanıza yani ekip sayısına göre belirlenecektir. Paket servislerimiz sayesinde en ekonomik tasavvuf grubu kiralama fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz. Düğün, nişan, sünnet düğünü, açılış, iftar program ve Ramazan etkinliği gibi tüm organizasyonlar için İstanbul ve tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.

En uygun Tasavvuf Grubu Kiralama Ücretleri 2.500 TL den Başlıyor.

Düğün İlahi Grubu Kiralama
Düğün İlahi Grubu Kiralama

İstanbul’un En iyi Tasavvuf Grubu Hizmetinizde

Tasavvuf grupları saz musikisi ve sözlü musiki olmak üzere iki farklı formda dinleti hizmeti sunmaktadır. Saz musikisinde yalnızca enstrüman çalan müzisyenler; sözlü musikide ise hem enstrüman müzisyenleri hem de söz sanatçıları sahne almaktadır. Tasavvuf grubu kiralama hizmeti almak istediğinizde firmamız ilahi sanatçısı ve müzisyen ekip arkadaşlarımızla birlikte organizasyona katılıyoruz.

Düğün İlahi Grubu Semazen
Düğün İlahi Grubu Semazen

Tasavvuf Grubu Hangi Organizasyonlara Katılır?


İslami organizasyonlara katılan tasavvuf grubu müzisyenleri ney, bendir, kanun, mey, ud, tambur, keman, kaval ve klavye enstrümanlarıyla çalarlar. İlahi sanatçılarımız Allah aşkını, Peygamber Efendimizi ve İslam’ın yayılması adına mücadele eden Sahabe-i Kiram konuları içeren ilahi eserleri seslendirirler. Hicaz makamı, Uşşak makamı, Hüseyni makamı gibi çeşitli makamlarda eserleri icra ederler. Tasavvuf grubunun katıldığı organizasyonları şöyle sıralayabiliriz:

  • İslami düğün organizasyonu
  • İslami sünnet merasimi
  • İslami nikah töreni
  • İslami nişan organizasyonu
  • İslami davet ve etkinlikler
  • İftar etkinlikleri
  • Belediye etkinlikleri
  • Ramazan etkinlikleri
İlahi Ekibi Kiralama
İlahi Ekibi Kiralama


Türkiye’nin En Uygun ve En Kaliteli Tasavvuf Grubu Hizmetleri


Tasavvuf grubu müzik ve ezgileri ilahi eserlerden veya Türk halk müziğinin popüler bestelerinden seçilmektedir. Organizasyonun yürütülmesi sırasında özellikle dini düğünlerde tasavvuf grubuyla birlikte ilgi çeken gösterileriyle semazen grubuna da yer verilmektedir. Müziğin kulağa gelen huzur dolu notaları eşliğinde semazenlerin ellerini semaya açarak yaptığı dönüşler ve anlatılan koreografi İslami organizasyonlara farklı bir hava katmaktadır. Türkiye’nin en uygun ve en kaliteli tasavvuf grubu hizmetleri için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Gösteri ekiplerimiz Türkiye’nin en bilinen sanatçıları arasındadır.

İlahi Grubu Kiralama İstanbul
İlahi Grubu Kiralama İstanbul


İlahi Sanatçıları ve Tasavvuf Grubu Organizasyon Programları

İslami organizasyonlarda tasavvuf grubu ezgilerinin davetlilere dinletildiği, ilahi sanatçılarının eşsiz ilahileri seslendirdiği ve ruhu dinlendiren semazen gösterileri maneviyatın ağırlıkta olmasını sağlayan programlardır. Organizasyon hem duygusal hem de coşkulu dinletilere yer verilerek davetlilerin sıkılmadan zaman geçirmeleri amaçlanır. Duygu dolu anların yer aldığı tasavvuf grubu organizasyon programlarımız için firmamızdan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Uygun tasavvuf grubu kiralama fiyatıyla Türkiye’nin en ünlü sanatçılarının sunduğu organizasyona davetlerinizde bütçenizi sarsmadan yer verebileceksiniz.

İlahi Grubu Fiyatları
İlahi Grubu Fiyatları

Bayan Tasavvuf Grubu Kiralama Fiyatı

Kadınlar arasında düzenlenen organizasyonlara özel bayan tasavvuf grubu kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Tasavvuf grubu ekibimiz İslami kına organizasyonu, Mevlid-i Nebi kutlamaları, bebek mevlidi gibi özel günler ve etkinliklerde hoş bir dinleti sunacaktır. Deneyimli ve alanında yetkin bayan tasavvuf grubumuz ile organizasyonlar artık daha ilgi çekici. Bayan tasavvuf grubu kiralama fiyatı hakkında bilgi almak için etkinliğin süresini ve düzenleneceği il-ilçe bilgisini paylaşmanız yeterlidir.

İstanbul İlahi Grubu Kiralama Fiyatları
İstanbul İlahi Grubu Kiralama Fiyatları

Düğün İlahi Grubu Hakkında Bize Çok Sorulan Sorular..

İlahi Grubu Kaç Kişiden Oluşuyor? Kaç Kişi Organizasyonlar İçin uygundur?
İlahi Grubu Kişi Başı Fiyatlarınız Kaç Paradır? İlahi Grubu Kiralama Fiyatlarınız Ne Kadar?
İlahi Ekibi Kiralama Servisiniz Nerede Ve hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?
İlahi Grubu Kaç Tane İlahi Okuyor ? Düğün Boyunca Programları Devam Ediyor Mu?
Tasavvuf Grubu Ne Demektir ?
Tasavvuf Grubu Organizasyonları Ne Kadar Sürmektedir? Uygun Olan Süre Ne Kadardır?
Düğün İlahi Grubu Türkiyenin Hangi Şehirleri Ve İllerinde Hizmet Veriyor?
İlahi Grubu Olarak Hangi Program Ve Organizasyonlara Katılıyosunuz?
Düğün İlahi Grubu Program Akışı Nasıl Oluyor?

Bu Sorular ve Benzeri Sorularınız Varsa Bizi Çekinmeden Arayıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. İletişim : 0 553 241 40 67

Call Now ButtonAra
×

Powered by WhatsApp Chat

×